شرکت آبشار سپید صدف

نماینده انحصاری مزوآرومای ایتالیا در ایران

شرکت آبشار سپید صدف شامل مجموعه‌ای از شرکت‌های فعال در حوزه داروسازی است که در سال۱۳۸۴ به منظور تولید و تجارت کالا با هدف واردات محصولات دارویی از سایر نقاط جهان به ایران تاسیس شد. این شرکت یکی از برترین شرکت‌های دارویی ایران با داشتن کادری مجرب در زمینه داروسازی است.
ماموریت ما ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا و ارزش برتر بر اساس کارکنان با انگیزه و نوآور که مشتریان ایرانی و بین‌المللی را راضی می‌کند و رفاه کارکنان را ارتقا می‌دهد تا همه ما را با رشد پایدار، رهبری بازار، برندهای معتبر و تعهد به اخلاقیات بشناسند.
شرکت آبشار سپید صدف به عنوان شرکتی بازارمحور، پیشرو در صنایع نفت، پتروشیمی و معدنی، مواد اولیه، مواد‌غذایی و تامین‌کننده محصولات مختلف به دنبال کسب حداکثر ارزش از طریق توسعه زنجیره ارزش و افزایش مزیت رقابتی و پایدار در سطح بین‌المللی است. این شرکت با بهره‌گیری از موقعیت منحصر به فرد ایران و بهره‌گیری از سرمایه انسانی ارزشمند خود را برآورده‌کننده انتظارات ذینفعان، تولید پایدار و ایمن و مسئولیت های اجتماعی می‌داند.
ما به عنوان یک شرکت به خود می‌بالیم که جامعه ما را به عنوان شرکتی اصیل، تحول آفرین، چابک، پویا، کارآفرین و محترم به حقوق شهروندی می شناسد و راه طولانی باقی مانده و مسئولیت‌های سنگین خود را درک می‌کنیم.